CdM Nocturna Feria de Mora — kuva 1 / 3
1 / 3

CdM Nocturna Feria de Mora

Juoksemassa · Mora de Rubielos, Spain · maanantaina 26. lokakuuta 2026

Icon Organizer Goya

Järjestäjä

Toutes les courses

Urheilu

Urheilu

running

Juoksemassa

Osallistuja-kuvake

Osallistujat

0

Goya osallistujat

Tästä tapahtumasta

À Mora de Rubielos (Espagne), le CdM Nocturna Feria de Mora t'invite à courir sur les sentiers de la Sierra de Gúdar pour une expérience de trail spectaculaire. Deux parcours proposés : 10 km et 16 km, à toi de choisir la distance qui célèbrera le mieux cet événement sportif. Ce rendez‑vous à noter dans ton calendrier en Espagne promet des paysages à couper le souffle et des moments d’effort intense. Chaussures prêtes pour l’aventure nocturne !

Le CdM Nocturna Feria de Mora est un rendez-vous à noter dans ton calendrier des courses en Espagne 🗓.

Il t’emmènera courir sur les sentiers de la Sierra de Gúdar avec ses paysages à couper le souffle !😍

2 parcours de trail te sont proposés : un 10 km et un 16 km. À toi de choisir la distance qui célèbrera le mieux cet événement sportif !

Chausse tes meilleures baskets, le CdM Nocturna Feria de Mora n'attend que toi ! 👟

Sääennuste tapahtumalle

UV-indeksikuvake

UV-indeksi

4.3

Kohtalainen

Lämpötila-kuvake

Lämpötila

5° / 21°

Pääosin selkeä taivas

Kosteuskuvake

Kosteus

69 %

0 % sadetta

Tuuli-kuvake

Tuuli

13 km/h

N

Vaihtoehdot ja hinnat

(2)

CdM Nocturna Feria de Mora, Modalidad Larga(16,3 km)

CdM Nocturna Feria de Mora, Modalidad Corta(10,3 km)

Hinnat tiedoksi - tarkista tarkat ehdot järjestäjältä.

Kun

maanantaina 26. lokakuuta 2026

·

Valitse oleskelusi päivämäärät

Lokakuu 2026

MaTiKeToPeLaSu

Kysymyksiä tästä tapahtumasta

Vastaukset kysymyksiisi

CdM Nocturna Feria de Mora on tapahtuma maassa juoksemassavastaanottajalle Mora de Rubielos10 km ja 16 km, joka tapahtuu maanantaina 26. lokakuuta 2026. Löydät kaikki käytännön tiedot – sijainti, ajat ja hinnat – suoraan tältä sivulta.

CdM Nocturna Feria de Mora tarjoaa useita valittavia matkoja: 10 km ja 16 km. Tarkista reittien tarkat tiedot järjestäjältä, varsinkin jos samana päivänä tarjotaan useita formaatteja.

CdM Nocturna Feria de Mora tapahtuu paikassa Mora de Rubielos. Löydät sen tarkan sijainnin alempana tältä sivulta sekä Google Maps- ja Waze-linkit.

CdM Nocturna Feria de Mora tapahtuu maanantaina 26. lokakuuta 2026. Muista tarkistaa tarkat ajat suoraan järjestäjältä, koska ne voivat vaihdella luokista tai formaateista riippuen.

CdM Nocturna Feria de Mora on ilmainen, ilman osallistumismaksuja. Nämä tiedot voivat muuttua: muista tarkistaa ne järjestäjältä.

Osallistujarajaa ei ole ilmoitettu CdM Nocturna Feria de Mora:lle. Goyan kautta rekisteröityneiden henkilöiden määrä näkyy tällä sivulla, mutta tiedot voivat muuttua. Jos olet epävarma, kysy järjestäjältä.

Osallistuaksesi CdM Nocturna Feria de Mora hyvissä olosuhteissa, suunnittele juoksemassa harjoituksiin mukautettu koulutus, sopivat vaatteet ja järjestäjän suosittelemat varusteet.

CdM Nocturna Feria de Mora on järjestänyt Toutes les courses. Maksua, pääsyä tai majoitusta koskevissa kysymyksissä ota yhteyttä suoraan järjestäjään.

Sääennuste CdM Nocturna Feria de Mora sijainnille ja päivämäärälle löytyy ylhäältä tältä sivulta ja päivittyy tapahtuman lähestyessä.

Ei arvosteluja vielä

Ole ensimmäinen, joka jakaa kokemuksesi tästä tapahtumasta.

Missä tapahtuma järjestetään

Mora de Rubielos, Spain

Tämä tapahtumalomake on tarkoitettu vain tiedoksi, jotta käyttäjät voivat löytää urheilutapahtumia. Goya ei ole sidoksissa tämän tapahtuman järjestäjän tai siihen liittyvien tuotemerkkien toimeen, ei tue tai sponsoroi sitä, ellei nimenomaisesti mainita. Esitettävät tiedot ovat peräisin julkisista lähteistä ja voivat muuttua milloin tahansa. Goya ei käytä järjestäjälle kuuluvaa virallista logoa, suojattua visuaalista tai muuta omaa sisältöä, ellei siihen ole nimenomaista lupaa. Kaikki mainitut nimet, tuotemerkit ja nimet on tarkoitettu vain tapahtuman kuvaavaan tunnistamiseen. Saadaksesi viimeisimmät ja viralliset tiedot (päivämäärät, kellonajat, reitti, säännöt, rekisteröinnit, hinnat jne.) vieraile tapahtuman virallisella verkkosivustolla.

Gratuit

Voir les détails